• info@seyhanlarajans.com.tr
  • 0488 212 2 000
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

ORGANiZASYON

Açılış Süsleme

Nişantaşı Organizasyon daima en kaliteli hizmeti sunmaya çalışır. Gelecek planlarımız arasında Nişantaşı Organizasyonu, sektöründe ülke standartlarımızın üzerine çıkarmak, rakipleriyle bir yarış değil dayanışma içerisinde müşteri memnuniyetine önem veren, sade, yalın ve işine karşı dürüst bir marka yaratmak geçiyor

 

Fuar Alanı Süsleme

Nişantaşı Organizasyon Olarak, Organizasyon, Kiralama, Süsleme Hizmetleri Veriyoruz. Fuar Hostesi, Fuar Maskotları Animasyonu, Fuar Dekorasyon, Fuar Stant Süsleme ve Ekipman Kiralama Hizmeti sunmaktayız.

 

Mezuniyet Süsleme

Mezuniyet Törenlerinizde yanınızda olmaktan kıvanç duyacağız,Okul Mezuniyet Törenlerinin vazgeçilmezi olduğumuzu biliyoruz,bizlere bu güveni aşılayan tüm çalıştığımız okullarımıza minnettarız. Sizlerde bu geniş Ailenin bir parçası olmak istemezmisiniz,Mezuniyet Töreni süslemelerinde genç dinamik kadromuzla,sizlere en kaliteli en hesaplı hizmeti vereceğimize söz veriyoruz,

 

Kokteyl Alanı Süsleme

Kokteyl Organizasyonlarınız da ihtiyacınız olan herşeyi Nişantaşı Organizasyon olarak alanında profesyonel ekimizle eksiksiz karşııyoruz.

 

AVM Süsleme

Alışveriş merkezlerine daha bir ilgi gösterilmesini ve gelenlerin bir hayli şık bir şekilde karşılanmasını istiyorsanız sizlerde özel günlerde alışveriş merkezlerinizi o güne özel süslemeli ve bir çok dekorasyon ürününden yararlanmalısınız. Aynı zamanda Palyaço, Çizgi film Karakterleri, Sihirbaz, Yeni çeriler vb. Birçok animasyon elemanları ile alışveriş merkezlerine gelen misafirleri eğlendirebilirsiniz.

 


Whatsapp Destek

Seyhanlar Ajans

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?