• https://www.facebook.com/Seyhanlarajans
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905446662172
  • https://www.twitter.com/Seyhanlarajans
  • https://www.instagram.com/seyhanlarajans/

                                                                                                                               


BASKI PARKURU


Seyhanlar Reklam Ajansı olarak, reklam sektörünün ihtiyacınız olan tüm baskı çözümlerini tek bir çatıda topladık. Tüm siparişleriniz kendi bünyemizdeki baskı makinelerimizde basılıyor. Böylelikle hızlı teslimat ve kaliteli baskı ile üretilen ürünleriniz, kalite kontrol uzmanlarımız tarafından tek, tek kontrol edilerek, paketleme ünitesine gönderiliyor.  Promosyon siparişlerinizde baskı sebebiyle yaşanan geç teslimat, hatalı baskı gibi sürprizlerle karşılaşma oranı sıfıra iniyor.    


UV BASKI 

Parkurumuzda bulunan UV baskı makinelerimiz ile düz yüzeye sahip tüm ürünlere full renkli baskı yapabiliyoruz. Üstelik adet sınırlaması olmaksızın, hem logolarınız hem de kişiselleştirilmiş baskılarınız artık en hızlı ve en kaliteli şekilde UV Baskı makinelerimiz ile hizmetinizde. Ajanda, defter, geri dönüşümlü ürünler, kalemler, powerbankler ve usb bellekler UV BASKI kalitesiyle artık çok daha canlı.

      


LAZER MARKALAMA  

Tüm metal ve deri ürünlere lazer kazıma yöntemiyle yapılan bu baskı tekniğiyle hem logo, hem de kişiselleştirilmiş baskılarınız artık çok daha kalıcı. Metal kalemler, anahtarlıklar, metal usb bellekler, metal powerbankler, kartvizitlikler, plastik malzemeler, ajanda ve defterlere lazer baskı yapabiliyoruz.

     

EKO SOLVENT DİJİTAL BASKI MAKİNESİ

Bir diğer ismiyle dış mekan baskı, roll to roll baskı yani rulodan baskı yapabilen baskı makinesi türüdür.

Bobine sarılmış olan ve ürünlerin üzerine boyayı emmesi için atılan lamine özelliğinin olduğu ürünlere baskı yapabilmektedir.

Bu makine genel anlamda bilinen özelliklerini ele alır isek aslında halk ağzında “afiş baskı” olarak belirtilen vinil ürünü tarzında rulo olarak bobine sarılmış olan ürünlerin baskısını yapan makinedir.

Solvent / eko solvent dijital baskı makinesi nelere baskı yapar?

Vinil baskı (Afiş baskı)

Folyo baskı (Bir nevi sticker baskıda diyebiliriz, arka kısmı yapışkanlı ürün)

One way vision baskı (Tek yön görüntü veren, halk ağzıyla delikli folyo)

Duratrans baskı (Işıklı panolar üzerine cam gibi bir baskı yüzeyi gibi görüntü elde eder)

Canvas baskı (Genel anlamda tablolarda kullanılan lamine edilmiş kumaş türü)

Blockout baskı (tek branda üzerine çift yön baskı yapabilme özelliğine sahip ürün)

 
     


TRANSFER VE SUBLİMASYON BASKI 

Genellikle tekstil ürünlerinde kullanılan bu baskı tekniği tişört, şapka, bez çanta gibi ürünlerde kaliteli ve hızlı üretim yapmamızı sağlıyor. Ayrıca SUBLİME KUPA BASKI MAKİNELERİMİZ ile istediğiniz adetlerde tam renkli baskılar Saygı Reklam bünyesinden üretilebilmektedir. Şapka, tişört, bandana, bez çanta, sublimasyon kupa, sublimasyon metal plakalar ve plaketler, kişiye özel baskılı ürünler, yastık, kupa, telefon kapakları vb. bu baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.SON TEKNOLOJİK SİSTEMLE LAZER KAŞE 

BEKLENTİLERİNİZİN ÜZERİNDEKİ

KABİLİYETLERİYLE DİĞER KAŞE SATIŞLARINI İMKANSIZ KILIYOR

Kaşe dünyasında modern teknolojinin şaşırtıcı imkanlarıyla beslenen Matuya mühendisleri, profesyonelliklerini Flash sistem kaşe makinelerine uygulayarak en titiz insanın bile beklentilerini karşılayacak hatta aşacak mükemmel ürünler geliştirdiler. Özenle seçilen parçaları modern teknolojinin olağanüstü hassaslığı ile birleştiren yeni FLASHLINE serisi sizleri patlamaya hazır bir heyecanı yaşamaya davet ediyor.